סדנאות והרצאות

כתבות על הסדנאות וההרצאות של מיכל אופיר:

וואלה |
הדרכת איפור אישית אחת על אחת בשיטת maximumu

1

שיעור פרטי "אחד על אחד" במשך 2-3 שעות אצל מיכל בסטודיו.
התאמת האיפור בהדרכה נעשית על בסיס ניתוח כל הנתונים האפשריים של הלקוחה: מגוון העור והעיניים, הגנטיקה ונזקי הטבע, דרך סגנון חיים ועד מצב החשבון בבנק. (מיכל איננה מייצגת אף חברת איפור וההדרכה שלה איננה על בסיס מוצרים מסוימים).
בסיום "החקירה" ועיבוד הנתונים, למיכל יש "פלט" שלפיו היא מתאימה את פלטת הצבעים ואת סגנונות האיפור השונים המתאימים לכל אחת. ההתאמה נעשית על בסיס מניפת צבעים מיוחדת שהרכיבה ושכוללת את כל גווני האיפור הקיימים בשוק. מיכל מסמנת לכל אחת את הגוונים המתאימים לה על המניפה שנשארת בתום ההדרכה אצל הלקוחה והיא יכולה להשתמש בה בעת רכישת איפור.
החלק השני הוא החלק המעשי בו את מקבלת הדרכה על פעולת האיפור בפועל,וכיצד ליישם את כל סגנונות האיפור השונים. אני ממליצה להביא את האיפור שיש לך בבית,כדי שנוכל לעשות "סדר" בין כל המוצרים שמשמשים אותך.
התאמת איפור "אחד על אחד" בשיטת maximum u מתאימה מאוד כמתנת יום הולדת לעצמך, לחברה הטובה, לאמא, לבת ולאשה. הסדנה מתאימה גם לנשים אחרי לידה לקראת החזרה לעבודה. *את הסדנה האישית ניתן לעשות גם בקבוצה של 2-3 ביחד.

סדנה אישית איפור צילום

2

בעולם של ססטוסים ופוסטים מצולמים החברים שלנו הפכו להיות האייפון, הסמארטפון והאייפד. אנחנו נמצאים בכל רגע נתון מול המצלמה והדימוי אותו אנו משדרים הופך להיות מי שאנחנו. סדנת בוטיק ייחודית של איפור צילום תיתן לך את הכלים איך לנצל את אמצעי הצילום העומדים לרשותך. בעזרת לימוד נכון של מראות איפור ומוצרי איפור המשמשים אותנו המאפרים על סט הצילומים תוכלי להיות המאפרת של עצמך. סדנת בוטיק אישית מתאמה מאוד כמתנת יום הולדת מקורית, לנשים שמתוקף עבודתן עובדות עם רשתות חברתיות ומדיות שונות, הסדנא יכולה להיות סדנה אישית חד פעמית, או כפעילות קבוצתית לכל אירוע.

*ניתן כסדנה חד פעמית או כסדרה של מספר מפגשים, מתאים לפעילות בבתי ספר, מסיבות יום הולדת, מסיבות בת מצווה, פעילות בעבודה ועוד.

Make-up party

3

הסדנה מיועדת לקבוצות גדולות בין 5-20 בנות, אורך הסדנה נע בין שעתיים פורמט קצר ו-4 שעות פורמט ארוך יותר.
מתאים מאוד למסיבת רווקות, ימי הולדת, ימי כיף בעבודה, ערב בנות, מסיבת בת מצווה, מסיבת גיוס

חדש!!!
יש אפשרות להוסיף צילום מקצועי לחגיגה. תוכן הסדנא מותאם אישית לכל אירוע.

The Total Look

4

סדרת הרצאות וסדנאות בנושאים של איפור, טיפוח, סטיילינג וצילום. ניתן כסדנה חד פעמית או כסדרה של מספר מפגשים. מתאים לפעילות בבתי ספר, מסיבות יום הולדת, מסיבות בת מצווה, פעילות בעבודה, סדנאות העשרה, קייטנות נוער ועוד.

השתלמויות למאפרים

5

אם למדת איפור מקצועי ואת מרגישה שאת רוצה לקבל ולדעת יותר

מיכל אופיר פותחת סדרת השתלמויות למאפרים "אחד על אחד" ובקבוצות קטנות.