כלות ממליצות

סימון רוט 17.3.13

"מיכל הייתה מקצועית מאוד, ידעה להתאים לי את האיפור שיהיה הכי מחמיא, אפילו שאני לא מתאפרת ביום-יום היא התאימה לי איפור עדין אבל אלטנטי.
בנוסף, היא הקרינה נינוחות ורוגע שהיו ממש חשובים לי ברגעי הלחץ של יום החתונה."

"מיכל יקרה! כבר הפכת למאפרת הבית אצלנו- שם איתנו ברגעים שמחים ויקרים כבר כמה שנים טובות...

תודה על הרגישות, ההקשבה והסבלנות, על הנכונות לעשות גם אינסוף ניסיונות עד שמצאנו בדיוק את מה שהרגשתי איתו הכי הכי בנוח.

בזכות העדינות שלך הרגשתי כמו עצמי גם מאחורי האיפור.

ממליצה עליך בחום ובאהבה!

תמר 21.08.14
גילי נוי 23.8.12

"את המקצועיות של מיכל אי אפשר לקחת ממנה וזה כיף לעבוד עם מישהי כמוה, הייתי עם תחושת ביטחון ורוגע פנימי שבחרתי בה. היא איפרה אותי כמו שרציתי ונתנה את מלוא תשומת הלב מהשיחה הראשונה, וליוותה אותי לאורך כל התהליך. האיפור לא זז מפניי ונראתי בדיוק אותו הדבר מההתחלה ועד סוף האירוע, ולגמרי הכרתי את עצמי בראי. ממליצה על מיכל לכל המתלבטות."

"מיכל היתה מקצועית, רגועה ונתנה יחס אישי וסבלני לאורך כל הדרך, החל מהטלפונים והפגישות, לשלב האיפור ניסיון, ועד הרגע האחרון, לפני הכניסה לחופה... האיפור לא זז והחזיק עד שהגעתי הביתה. מי שמחפשת מאפרת שתגרום לה להיות הכי יפה שאפשר, לא מצועצעת ולא בובתית, אלא טבעית ונינוחה- מיכל היא הבחירה עבורך...ממליצה בחום!

טל פרס 14.9.12
מורן לוי דריקס 24.5.11

"מיכל מקסימה וסבלנית מאוד .. אני לא מתאפרת ביום יום ולכן היה לי מאוד חשוב שמי שיאפר אותי יתחבר לאיך שאני רוצה להיראות. האיפור היה עדין מאוד ועם זאת, עשה את העבודה נהדר. הרגשתי טוב עם עצמי שזה הכי חשוב וקיבלתי מלא מחמאות.."

"מיכל היא קודם כל מקסימה, נעימה ומשרה אוירת רוגע וכיף. הגעתי אליה עם מושג קלוש של איך אני רוצה להיראות ועם הרבה סובלנות, הקשבה ומקצועיות הגענו יחד לתוצאה המושלמת בשבילי. האיפור לא ״זז״ ממני כל הערב (והיו הרבה נישוקים, חיבוקים ודמעות :) בקיצור ממליצה בחום על מיכל אין מקום בכלל להתלבטות."

מורן מידובניק 31.5.12
 
טל שפירא 12.03.13

"מיכל מקצועית ואדיבה! היא ידעה להעלים את כל הלחץ מסביב ולהרגיע! האיפור היה בדיוק כמו שרציתי ובדיוק כמו הנסיון! היא השקיעה המון וגם בכל אחת מהמלוות! היא מקצועית והאיפור נראה עדין ויפה! ממליצה עליה בחום!!!!!"